آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 124531
قابل توجه مسئولين شبکه بهداشت؛
جولان زباله هاي بيمارستاني در سطح شهر لردگان+عکس
تاریخ انتشار : 1395/10/19 10:23:19
نمایش : 951
متاسفانه اخيرا مشاهده شده که زباله هاي بيمارستاني يکي از آزمايشگاه هاي شهر لردگان به طور غير ايمن در يکي از محله هاي و در کنار خيابان رها شده است.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان، باور اينکه کسي يا کساني زباله هاي بيمارستاني را در کناره خيابان ها رها مي کنند دشوار است، آيا اين اقدام عامدانه صورت مي گيرد؟ کسي پاسخگوي رفتاري چنين خطرناک هست؟ چطور مي توان اين همه سلامتي هزاران نفر را به بازي گرفت؟
در يکي از محله هاي شهر لردگان زباله هاي بيمارستاني مانند سرنگ هاي آلوده و مصرف شده، شيشه هاي نمونه گيري خون، شيشه هاي دارو ... به تعداد زياد و قابل توجهي مشهود است که ناشي از دفع غير اصولي و غير بهداشتي زباله هاي عفوني بيمارستان ها و مراکز درماني و رهاسازي آنها در خيابان و محله هاي پر رفته آمد .
 

اين موضوع حکايت از عدم اعمال دقت نظر در جمع آوري زباله هاي عفوني بيمارستاني توسط شبکه بهداشت را دارد، زباله هايي که به علت عدم توجه کافي در خصوص جداسازي آن از محيط توسط حيوانات به وسط خيابان هم کشيده شده و علاوه بر بر هم زدن نظافت خيابان، خطرات بسيار زيادي را براي عابرين و کودکاني که در اين مسير رفت و آمد مي کنند، به همراه دارد.

 
بنا بر اين مي طلبد مسئولان شبکه بهداشت شهرستان هر چه سريع تر اقدامات لازم را در خصوص تغيير روند جمع آوري و تخليه زباله ها انجام داده و از انتشار مجدد اين زباله هاي عفوني در محيط جلوگيري شود . 
انتهاي پيام/630 ل

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس