آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125347
رهبرانقلاب در جمع مردم مناظق زلزله‌زده:
من با يکايک دل‌هاي داغدار شما همدردم/ مسئولين تلاش کردند اما من قانع نيستم/ شما مردانگي، استقامت و پهلواني خودتان را در دوران جنگ تحميلي نشان داديد؛ امروز هم نشان داديد
تاریخ انتشار : 1396/08/29 12:07:03
نمایش : 496
رهبر انقلاب در جمع مردم استان کرمانشان بيان داشتند: من با يکايک دلهاي داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتري در جمع مردم شما حاضر مي شديم.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛ سخنراني حضرت آيت‌الله خامنه‌اي در جمع مردم زلزله زده استان کرمانشاه آغاز شد.ايشان براي بازديد از مناطق زلزله زده و دلجويي از زلزله زدگان و آسيب ديدگان صبح امروز به استان کرمانشاه سفر کرده‌اند.

رهبر انقلاب در جمع مردم استان کرمانشان بيان داشتند: من با يکايک دلهاي داغدار شما همدردم. دوست داشتم در وقت بهتري در جمع مردم شما حاضر مي شديم.

ايشان افزودند: اين نخستين باري نيست که چنين حوادثي براي مردم اين منطقه پيش مي آيد. من در دوران جنگ تحميلي هم در ميان شما بودم. شما مردانگي و استقامت خود را در جنگ تحميلي نشان داديد. امروز هم نشان بدهيد.

حضرت آيت الله خامنه اي تاکيد کردند: انسانهاي دلاور و پهلوان مي ايستند و حادثه را مغلوب خود مي کنند.

رهبر انقلاب با اشاره به اين مطلب که اين داغ و مصيبتي است که مردم ما در اين منطقه حدود ۵۰۰ نفر از عزيران خود را از دست دادند، بيان داشتند: اما ببينيد که مردم ايران چطور همه خودشان را کرمانشاه مي دانند. مردم احساس مي کنند که به کرمانشاه مديونند. اين حجم گسترده اي که هر کس به قدر وسع خودش کمک کرد.

ايشان افزودند: مسئولين هم هر کدام در بخشهاي مختلف تلاش کردند و اگر نبودند قطعا مشکلات بيشتري وجود داشت اما من قانع نيستم.

حضرت آيت الله خامنه اي خاطرنشان کردند: روزگار بهتري ان‌شالله در انتظار مردم کرمانشاه است و ان شاالله خداوند فرصتي بدهد، وقتي اينجا بياييم که شهر آباد شده باشد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس