آخرین اخبار
ورزشی
کد مطلب: 125352
شهدا مرد عمل بودند نه شعار/با روحيه جهادي و انقلابي و عمل به تکليف مي توان به عزت رسيد
تاریخ انتشار : 1396/09/01 09:08:04
نمایش : 574
حجت‌الاسلام قاسمپور در آئين برگزاري يادواره شهداي بخش مرکزي لردگان گفت: شهدا مرد عمل بودند نه شعار و در عمل ولايتمداري خود را اثبات کردند و توصيه شهدا به ما تبعيت از ولايت است و تکليف ما نيز ادامه راه شهداست.
به گزارش خبرنگار سلام لردگان؛ حجت‌الاسلام حسين قاسمپور، روحاني مستقر در شهر لردگان در آئين برگزاري يادواره شهداي بخش مرکزي لردگان با اشاره به رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي شهداي والامقام در 8 سال دفاع مقدس و شهداي مدافع حرم اظهار داشت: ‌اقتدار و عظمت کنوني کشورمان مديون خون همين شهداي والامقام است.

وي با اشاره به پيام تبريک سردار سليماني در پيامي به محضر مقام معظم رهبري با اعلام پايان سيطره شجره خبيثه داعش گفت: پايان اين سيطره شجره خبيثه به برکت رهبري حکيمانه مقام معظم رهبري، فرماندهي شجاع و دلير سردار سليماني، پايداري ملت، ارتش و نيروهاي مردمي عراق، سوريه، مجاهدين و شهداي مدافع حرم را عامل پيروزي جبهه مقاومت برداعش بود.

وي افزود: متاسفانه عده اي مي گفتند ما اين همه مشکل داريم و در سوريه چکار مي کنيم ولي غافل از اين بودند که همه برنامه ريزي دشمن براي مقابله با انقلاب و ايران اسلامي و مقاومت است.

قاسمپور، با اشاره به توطئه‌ها و نقشه‌هاي شوم دشمنان براي ترويج فرهنگ غرب در کشور گفت:  خانواده‌ها به ويژه قشر جوان و نوجوان بايد در اين زمينه هوشياري لازم را داشته باشند تا تمام نقشه‌هاي دشمنان را خنثي کنند.

وي در اين مراسم از شهدا به عنوان الگوي عزت و آزادگي ايران اسلامي ياد کرد و گفت: حماسه اي که شهداي ما در دوران دفاع مقدس خلق کردند امروز به عنوان محور مقاومت در کشورهاي سوريه، عراق و يمن قرار گرفته است.

حجت‌الاسلام  قاسمپور، استکبارستيزي و ولايت پذيري را از ويژگي هاي بارز شهدا در دفاع از ارزش ها و آرمان هاي انقلاب و نظام دانست و افزود: تبعيت از فرهنگ عاشورايي و خط سرخ حضرت اباعبدالله الحسين(ع) عامل پيروزي رزمندگان در دفاع مقدس بود.
 وي بيان داشت: برايي مجالس گراميداشت ياد و خاطره شهدا به ما درس مي دهد و ما بايد از اين مجالس درس گرفته و در راه حق ايستادگي کرده و حافظ آرمان ها و ارزش ها که شهدا به خاطر آنها جان خود را فدا کردند باشيم.
 
قاسمپور، با تاکيد بر اينکه بايد اقدامات خود را با آرمان هاي شهدا تطبيق کنيم، تصريح کرد: شهدا مرد عمل بودند نه شعار و در عمل ولايتمداري خود را اثبات کردند و توصيه شهدا به ما تبعيت از ولايت است و تکليف ما نيز ادامه راه شهداست.

وي در پايان باتاکيد بر اهميت موضوع فرهنگ و لزوم هوشياري در مقابله با توطئه جنگ نرم دشمنان، افزود: بايد مراقب نفوذ فرهنگي دشمنان باشيم.

 اين مراسم با اجراي مداحي ياد و خاطره شهداي والامقام 8 سال دفع مقدس گرامي داشته شد.

 
انتهاي پيام/630 ل
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 


جهت عضويت در کانال خبري سلام لردگان اينجا را کليک کنيد

 
پیوند
سايت رهبري

دولت

مجلس